O Nas

 

          Sklep internetowy OwoceDoDomu.pl jest częścią marki Gastro Food, firmy założonej 10 lat temu przez Krzysztofa Zienkiewicza.

           
          Krzysiek od początku kariery zawodowej, tj. końcówki lat 90, związany był z koncernami z branży HoReCa. Nauczył się tam, że jakość jest gwarancją sukcesu. A gdy do tego dołoży się wiedzę, pracowitość, wyczucie rynku i odwagę, to można stworzyć coś naprawdę dużego. Na tej zasadzie oparł własny business. Małymi, ale zdecydowanymi krokami, stworzył firmę, której pierwotnym celem było zaopatrywanie trójmiejskiej gastronomii w owoce, warzywa i zioła. Ale nie byle jakie, tylko te najlepsze, ręcznie sortowane i co równie ważne- dostarczane terminowo. Odpowiadając przy tym na potrzeby klientów, Firma poszerzała asortyment o najbardziej oryginalne pozycje ze świata „zielonego rynku” i wciąż skutecznie spełnia życzenia swoich kontrahentów. Obecnie, w swoim portfolio posiada ponad 300 produktów. Dodatkowo Gastro Food zaopatruje trójmiejskie hurtownie owocowo- warzywne i jest bezpośrednim importerem warzyw i owoców z krajów europejskich. 

 
          Siłą firmy jest jej zespół. Gdyby nie oddani i profesjonalni pracownicy, Gastro Food nie miałoby szansy na rozwój. Obecnie Firma zatrudnia blisko 50 pracowników, których niezaprzeczalne zaangażowanie pozwala na realizację nowoczesnych i innowacyjnych projektów.     

 
          Sklep internetowy OwoceDoDomu.pl powstał w odpowiedzi na hasło akcji #Zostanwdomu, a także na konieczność przeformatowania biznesu w tym trudnym dla wszystkich okresie. Z powodzeniem realizujemy bezpieczne dostawy do domu klienta na terenie Trójmiasta. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, spełniających najwyższe standardy jakości, wyznaczone przez profesjonalnych kucharzy. Mamy zamiar dalej intensywnie się rozwijać, słuchając potrzeb naszych klientów.

Krzysztof Zienkiewicz

właściciel